Purina Dog Chow Puppy/Junior Large Breed 2,5 kg

Krmivo pro štěňata velkých plemen. Dog Chow kombimuje výhody delšího žvýkání a čekanky s prebiotickými účinky. Proto je v Dog Chow…

239 Kč s DPH |     207,83 Kč bez DPH

Dostupnost:do 3 dnů ksKrmivo pro štěňata velkých plemen. Dog Chow kombimuje výhody delšího žvýkání a čekanky s prebiotickými účinky. Proto je v Dog Chow mícháno 70% granulí normální velikosti se 30% větších masových granulí. Přimíchání těchto velkých granulí, které mají speciální strukturu a tvar, povzbuzuje zdravé žvýkání a napomáhá udržet zdravé zuby, zdravé zažívání a přináší větší požitek. Krmiva Dog Chow také obsahují unikátní směs čekanky jako zdroj přírodních prebiotik, které prokazatelně zvyšují počet dobrých bakterií ve střevech a zlepšují tak trávení. Dog Chow dokáže využít přirozený potenciál vašeho psa.      

Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey 14 kg

Popis produktu:

Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen. Vhodné také pro březí a kojící feny velkých plemen.

Složení:

Obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (8 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina (1,1 % sušeného kořene čekanky) minerální látky. * Odpovídá 16 % rehydratovaného masa a vedlejších výrobků živočišného původu: minimálně 4 % krůty.

Analytické složky:

Protein 28 %, obsah tuku 12 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Dávkování:

Doporučená denní krmná dávka (v gramech na den). hmotnost psa v dospělosti věk štěněte v měsících 1,5-3 3-5 5-8 8-12 12-24 25-45 kg 215-600 g 420-820 g 530-870 g 460-720 g 430-610 g 45-70 kg 290-720 g 600-1130 g 820-1130 g 860-1130g 720-985 g  

Purina Dog Chow Puppy/Junior Large Breed 15 kg

Popis produktu

Krmivo navržené speciálně pro splnění výživových potřeb štěňat velkých a obřích plemen, obsahuje krůtí maso, vitamíny a minerály. Dokonalý start do života pro Vaše štěně.

Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem je je krmivo navržené speciálně pro pokrytí výživových potřeb štěňat velkých plemen (očekávaná hmotnost v dospělosti >25kg ), která rostou obzvlášť rychle a mají speciální výživové potřeby. Pokud tyto potřeby nejsou zohledněny, může to mít za následek problémy s klouby

Proto tato receptura neobsahuje mnoho tuku, což zajišťuje stálý přírůstek na hmotnosti a vyrovnaný růst. U štěněte je správná výživa obzvláště důležitá, protože se tělesně i duševně teprve vyvíjí. Jako štěně potřebuje pes dvakrát více kalorií než jako dospělý, aby byly uspokojeny jeho energetické nároky, a také vápník a vitamín D pro správný vývoj kostí a zubů. Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem pomáhá Vašemu štěněti v optimálním startu do života. Toto kompletní krmivo určené štěňatům obsahuje vitamíny a minerály, které štěně potřebuje, aby vyrostlo v silného a zdravého jedince.

 • Imunitní systém: Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem obsahuje vitamíny E & C, které působí jako antioxidanty a napomáhají přirozené obranyschopnosti.
 • Přírodní prebiotika: Dog Chow Puppy Large Breed s krůtím masem obsahuje přírodní prebiotika napomáhající dobrému trávení.
 • Kosti: Přítomnost vitamínu D a minerálů podporuje přirozený vývoj silných kostí Vašeho štěněte.
 • Velký obsah masa: Krůtí maso je dobrým zdrojem bílkovin, které podporují zdravý růst, sílu svalů a ideální tělesnou kondici. Výborná vyváženost a obsah zdravých přísad jako jsou např. celozrnné obilniny
 • Menší granule: Granule dvojího tvaru byly navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání. Velikost granulí je přizpůsobena i těm nejmenším tlamičkám.

Dog Chow je kompletní a vyvážené krmivo, které Vašeho společníka udrží tím nejpřirozenějším způsobem v kondici pro každé dobrodružství. Díky využití nejmodernější technologie a stálému výzkumu jsou všechny produkty Dog Chow přínosné v 6 klíčových oblastech:

 • Optimální trávení: Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika pro podporu zdravého trávení. Prebiotika obsahují přírodní vlákna, která jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. Tato přírodní ingredience napomáhá zdravému zažívání. Kvalitní potrava a dobré zažívání jsou základním předpokladem pevného zdraví.
 • Péče o ústní dutinu: Všechny produkty Dog Chow mají dvojí tvar granulí a většina granulí - kromě těch pro štěňata a seniory - mají také dvojí velikost. Dva rozdílné tvary byly speciálně navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání (které přispívá k lepšímu trávení) a napomáhaly udržování čistých zubů a masírovaly dásně. Protože štěňata a staří psi potřebují napomoci se zpracováním potravy, mají granule pro ně menší velikost. Přesto i tyto produkty mají dvojí tvar, protože dobrá péče o ústní dutinu prospívá všem psům bez rozdílu věku.
 • Kondice svalů: Všechny produkty Dog Chow obsahují bílkoviny z kvalitního masa nebo ryb pro zachování kondice svalstva a pro zdravé srdce. Esenciální vitamíny a minerály pomáhají psovi zůstat zdravý a plný vitality.
 • Lahodná chuť: Snahou Puriny je produkovat krmivo, které bude Váš pes instinktivně preferovat. Všechny produkty Dog Chow jsou proto bohaté na maso.
 • Zdravý imunitní systém:Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika, která obsahují přírodní vlákna, jež jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. V kombinaci s antioxidanty jako jsou vitamíny A a E pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost a tak můžete se svým psem bez obav vyrážet na procházky!
 • Přírodní & zdraví prospěšné: Všechny produkty Dog Chow zajišťují kompletní výživu a jsou vyráběny ze zdravých přírodních přísad, takže Váš pes získává všechny živiny, které potřebuje, aby mohl vést zdravý a aktivní život.

Složení Obilniny (celozrnné 20%), maso a vedlejší živočišné produkty (maso 14%, krůta 4%), zeleninové bílkovinné extrakty, oleje a tuky, deriváty zeleninového původu (řepná dužnina 1.1%), zelenina (kořen čekanky 1.1%), minerální látky.

Přidané látky Vitamín A (24800 IU/kg), vitamín D3 (1450 IU/kg), vitamín E (165 IU7kg), železo (94 mg/kg), jód (2,3 mg/kg), měď (11 mg/kg), mangan (7,8 mg/kg), zinek (170 mg/kg), selen (0,23 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg).

Množství krmiva pro štěně (g/den):

Předpokládaná hmotnost v dospělosti 6 týdnů až 3 měsíce 3 až 5 měsíců 5 až 8 měsíců 8 až 12 měsíců 1 až 2 roky 25-45kg 215-600 415-815 520-860 460-715 430-600 45-70kg 285-715 600-1120 815-1110 860-1110 715-970

 • Protože je každé štěně jiné, liší se i požadavky na krmení, a to v závislosti na velikosti štěněte, prostředí, věku a stupni aktivity. Krmivo podávejte dvakrát denně a dbejte na to, aby mělo štěně neustále k dispozici dostatek čerstvé a čisté vody. Doporučené krmení: Štěňata mladší než 3 měsíce krmte 3-4x denně navlhčeným krmivem. Od 3 měsíců postupně upouštějte od vlhčení krmiva a krmte 3x denně. Štěně ve věku 6-12 měsíců krmte 2x denně. Krmte podle doporučení výrobce a štěně nepřekrmujte, aby se udrželo v optimální tělesné kondici. Každé štěně je jiné; množství krmiva přizpůsobujte stupni jeho aktivity a tělesné kondici. Krmení během březosti a kojení: V posledních 3-4 týdnech březosti a během kojení byste měli krmné dávky 1,5-2x zvýšit. Po odstavení přizpůsobte matce krmení tak, aby zůstala v optimální tělesné kondici. Nutností je stálý dostatek čisté a čerstvé vody. Trpasličí dospělé psy o hmotnosti 1-5 kg krmte množstvím 30-120 g/den.
 • Analytické složky:   bílkovinatukvlákninapopel/popelovina 29.0 % 13.0 % 2.5 % 7.5 %